ORIGINÁLNÍ AUTORSKÉ ŠPERKY Z KOVŮ, POLODRAHOKAMŮ, DŘEVA, TEXTILU A DALŠÍCH MATERIÁLŮ

napis.gif, 6,8kB Dagmar Čapková
Jana Černého 150
Hradec Králové 503 41

Telefon: 737166250
IČO 63236591
   
ÚVOD | O ŠPERCÍCH | KONTAKT | JAK NAKUPOVAT | PRAVIDLA OBCHODU | KNIHA NÁVŠTĚV

Pravidla obchodu

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. Prosíme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

Platba

Platba předem bankovním převodem - poštovné 40 Kč

Pokud si zvolíte tento způsob platby, můžete platbu za zboží poukázat na náš účet dvěma způsoby:
1. bankovním převodem z vašeho účtu (internetbanking, GSM banking),
2. odesláním finanční částky poštovní poukázkou typu A z kterékoliv pošty v ČR.
Číslo účtu: 166711152/0600 - Variabilní symbol je shodný s ID vaší objednávky, které obdržíte v potvrzovacím emailu. Zaplacené zboží vám bude připraveno a obratem po obdržení platby na náš účet bude odesláno.
3. dobírkou – platba 85,- Kč
Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky.
Ke každé objednávce bude připočtena cena poštovného.

Dodací podmínky :

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty doporučeně v krabičce, nebo bublinkové obálce.

Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. 7 pracovních dnů po obdržení objednávky .

Reklamace

Případné reklamace vyřídíme v souladu s platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).

V případě potřeby vám po předchozí domluvě, nepoužité a nepoškozené zboží, rádi vyměníme. Zboží nám zašlete doporučeně na naši adresu,. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme jiné zboží, event. vrátíme peníze.
Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, nebo reklamací, hradí zákazník.

Vaše data


Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme . Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.
    designed by L Kratochvíl   |   contents ©2024 ručně vyráběné šperky Dagmar Čapkové   |   powered by Online Shop Panavis & Panadela & Quick.Cart